Sanakirja
Tekoälykääntäjä

Vaihtoehtoiset kirjoitusmuodot

KieliKäännökset
englantipsychologize

Taivutusmuodot

Yksikön ensimmäisen persoonan indikatiivin preesenspsykologisoinYksikön toisen persoonan indikatiivin preesenspsykologisoit
Yksikön kolmannen persoonan indikatiivin preesenspsykologisoiMonikon ensimmäisen persoonan indikatiivin preesenspsykologisoimme
Monikon toisen persoonan indikatiivin preesenspsykologisoitteMonikon kolmannen persoonan indikatiivin preesenspsykologisoivat
Yksikön ensimmäisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologisoinYksikön toisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologisoit
Yksikön kolmannen persoonan indikatiivin imperfektipsykologisoiMonikon ensimmäisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologisoimme
Monikon toisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologisoitteMonikon kolmannen persoonan indikatiivin imperfektipsykologisoivat
Yksikön ensimmäisen persoonan konditionaalin preesenspsykologisoisinYksikön toisen persoonan konditionaalin preesenspsykologisoisit
Yksikön kolmannen persoonan konditionaalin preesenspsykologisoisiMonikon ensimmäisen persoonan konditionaalin preesenspsykologisoisimme
Monikon toisen persoonan konditionaalin preesenspsykologisoisitteMonikon kolmannen persoonan konditionaalin preesenspsykologisoisivat
Yksikön toisen persoonan imperatiivin preesenspsykologisoiYksikön kolmannen persoonan imperatiivin preesenspsykologisoikoon
Monikon ensimmäisen persoonan imperatiivin preesenspsykologisoikaammeMonikon toisen persoonan imperatiivin preesenspsykologisoikaa
Monikon kolmannen persoonan imperatiivin preesenspsykologisoikootYksikön ensimmäisen persoonan potentiaalin preesenspsykologisoinen
Yksikön toisen persoonan potentiaalin preesenspsykologisoinetYksikön kolmannen persoonan potentiaalin preesenspsykologisoinee
Monikon ensimmäisen persoonan potentiaalin preesenspsykologisoinemmeMonikon toisen persoonan potentiaalin preesenspsykologisoinette
Monikon kolmannen persoonan potentiaalin preesenspsykologisoinevat

Luokat