Sanakirja
Tekoälykääntäjä

Vaihtoehtoiset kirjoitusmuodot

KieliKäännökset
englantipsychologize

Taivutusmuodot

Yksikön ensimmäisen persoonan indikatiivin preesenspsykologioinYksikön toisen persoonan indikatiivin preesenspsykologioit
Yksikön kolmannen persoonan indikatiivin preesenspsykologioiMonikon ensimmäisen persoonan indikatiivin preesenspsykologioimme
Monikon toisen persoonan indikatiivin preesenspsykologioitteMonikon kolmannen persoonan indikatiivin preesenspsykologioivat
Yksikön ensimmäisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologioinYksikön toisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologioit
Yksikön kolmannen persoonan indikatiivin imperfektipsykologioiMonikon ensimmäisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologioimme
Monikon toisen persoonan indikatiivin imperfektipsykologioitteMonikon kolmannen persoonan indikatiivin imperfektipsykologioivat
Yksikön ensimmäisen persoonan konditionaalin preesenspsykologioisinYksikön toisen persoonan konditionaalin preesenspsykologioisit
Yksikön kolmannen persoonan konditionaalin preesenspsykologioisiMonikon ensimmäisen persoonan konditionaalin preesenspsykologioisimme
Monikon toisen persoonan konditionaalin preesenspsykologioisitteMonikon kolmannen persoonan konditionaalin preesenspsykologioisivat
Yksikön toisen persoonan imperatiivin preesenspsykologioiYksikön kolmannen persoonan imperatiivin preesenspsykologioikoon
Monikon ensimmäisen persoonan imperatiivin preesenspsykologioikaammeMonikon toisen persoonan imperatiivin preesenspsykologioikaa
Monikon kolmannen persoonan imperatiivin preesenspsykologioikootYksikön ensimmäisen persoonan potentiaalin preesenspsykologioinen
Yksikön toisen persoonan potentiaalin preesenspsykologioinetYksikön kolmannen persoonan potentiaalin preesenspsykologioinee
Monikon ensimmäisen persoonan potentiaalin preesenspsykologioinemmeMonikon toisen persoonan potentiaalin preesenspsykologioinette
Monikon kolmannen persoonan potentiaalin preesenspsykologioinevat

Luokat