Käännöksiä ei löytynyt valitulle kohdekielelle.
| Monikko | rahanarvot | Genetiivi | rahanarvon |
| Monikon genetiivi | rahanarvojen | Partitiivi | rahanarvoa |
| Monikon partitiivi | rahanarvoja | Inessiivi | rahanarvossa |
| Monikon inessiivi | rahanarvoissa | Elatiivi | rahanarvosta |
| Monikon elatiivi | rahanarvoista | Illatiivi | rahanarvoon |
| Monikon illatiivi | rahanarvoihin | Adessiivi | rahanarvolla |
| Monikon adessiivi | rahanarvoilla | Ablatiivi | rahanarvolta |
| Monikon ablatiivi | rahanarvoilta | Allatiivi | rahanarvolle |
| Monikon allatiivi | rahanarvoille | Essiivi | rahanarvona |
| Monikon essiivi | rahanarvoina | Translatiivi | rahanarvoksi |
| Monikon translatiivi | rahanarvoiksi | Monikon instruktiivi | rahanarvoin |
| Abessiivi | rahanarvotta | Monikon abessiivi | rahanarvoitta |
| Monikon akkusatiivi | rahanarvot |