Käännöksiä ei löytynyt valitulle kohdekielelle.
| Monikko | kommat | Genetiivi | komman |
| Monikon genetiivi | kommien | Partitiivi | kommaa |
| Monikon partitiivi | kommia | Inessiivi | kommassa |
| Monikon inessiivi | kommissa | Elatiivi | kommasta |
| Monikon elatiivi | kommista | Illatiivi | kommaan |
| Monikon illatiivi | kommiin | Adessiivi | kommalla |
| Monikon adessiivi | kommilla | Ablatiivi | kommalta |
| Monikon ablatiivi | kommilta | Allatiivi | kommalle |
| Monikon allatiivi | kommille | Essiivi | kommana |
| Monikon essiivi | kommina | Translatiivi | kommaksi |
| Monikon translatiivi | kommiksi | Monikon instruktiivi | kommin |
| Abessiivi | kommatta | Monikon abessiivi | kommitta |
| Monikon akkusatiivi | kommat |