Sanakirja
Tekoälykääntäjä
Käännös
Substantiivit
1.

Taivutusmuodot

MonikkoabdominaalimigreenitGenetiiviabdominaalimigreenin
Monikon genetiiviabdominaalimigreenienPartitiiviabdominaalimigreeniä
Monikon partitiiviabdominaalimigreenejäInessiiviabdominaalimigreenissä
Monikon inessiiviabdominaalimigreeneissäElatiiviabdominaalimigreenistä
Monikon elatiiviabdominaalimigreeneistäIllatiiviabdominaalimigreeniin
Monikon illatiiviabdominaalimigreeneihinAdessiiviabdominaalimigreenillä
Monikon adessiiviabdominaalimigreeneilläAblatiiviabdominaalimigreeniltä
Monikon ablatiiviabdominaalimigreeneiltäAllatiiviabdominaalimigreenille
Monikon allatiiviabdominaalimigreeneilleEssiiviabdominaalimigreeninä
Monikon essiiviabdominaalimigreeneinäTranslatiiviabdominaalimigreeniksi
Monikon translatiiviabdominaalimigreeneiksiMonikon instruktiiviabdominaalimigreenein
AbessiiviabdominaalimigreenittäMonikon abessiiviabdominaalimigreeneittä
Monikon akkusatiiviabdominaalimigreenit