Käännöksiä ei löytynyt valitulle kohdekielelle.
| Monikko | yksilöitymiset | Genetiivi | yksilöitymisen |
| Monikon genetiivi | yksilöitymisten | Monikon genetiivi | yksilöitymisien |
| Partitiivi | yksilöitymistä | Monikon partitiivi | yksilöitymisiä |
| Inessiivi | yksilöitymisessä | Monikon inessiivi | yksilöitymisissä |
| Elatiivi | yksilöitymisestä | Monikon elatiivi | yksilöitymisistä |
| Illatiivi | yksilöitymiseen | Monikon illatiivi | yksilöitymisiin |
| Adessiivi | yksilöitymisellä | Monikon adessiivi | yksilöitymisillä |
| Ablatiivi | yksilöitymiseltä | Monikon ablatiivi | yksilöitymisiltä |
| Allatiivi | yksilöitymiselle | Monikon allatiivi | yksilöitymisille |
| Essiivi | yksilöitymisenä | Monikon essiivi | yksilöitymisinä |
| Translatiivi | yksilöitymiseksi | Monikon translatiivi | yksilöitymisiksi |
| Monikon instruktiivi | yksilöitymisin | Abessiivi | yksilöitymisettä |
| Monikon abessiivi | yksilöitymisittä | Monikon akkusatiivi | yksilöitymiset |