| Kieli | Käännökset |
|---|---|
| espanja | portada |
| unkari | címkép |
| Monikko | kansikuvat | Genetiivi | kansikuvan |
| Monikon genetiivi | kansikuvien | Partitiivi | kansikuvaa |
| Monikon partitiivi | kansikuvia | Inessiivi | kansikuvassa |
| Monikon inessiivi | kansikuvissa | Elatiivi | kansikuvasta |
| Monikon elatiivi | kansikuvista | Illatiivi | kansikuvaan |
| Monikon illatiivi | kansikuviin | Adessiivi | kansikuvalla |
| Monikon adessiivi | kansikuvilla | Ablatiivi | kansikuvalta |
| Monikon ablatiivi | kansikuvilta | Allatiivi | kansikuvalle |
| Monikon allatiivi | kansikuville | Essiivi | kansikuvana |
| Monikon essiivi | kansikuvina | Translatiivi | kansikuvaksi |
| Monikon translatiivi | kansikuviksi | Monikon instruktiivi | kansikuvin |
| Abessiivi | kansikuvatta | Monikon abessiivi | kansikuvitta |
| Monikon akkusatiivi | kansikuvat |