Käännöksiä ei löytynyt valitulle kohdekielelle.
Käännöksiä ei löytynyt.
| Monikko | mujut | Genetiivi | mujun |
| Monikon genetiivi | mujujen | Partitiivi | mujua |
| Monikon partitiivi | mujuja | Inessiivi | mujussa |
| Monikon inessiivi | mujuissa | Elatiivi | mujusta |
| Monikon elatiivi | mujuista | Illatiivi | mujuun |
| Monikon illatiivi | mujuihin | Adessiivi | mujulla |
| Monikon adessiivi | mujuilla | Ablatiivi | mujulta |
| Monikon ablatiivi | mujuilta | Allatiivi | mujulle |
| Monikon allatiivi | mujuille | Essiivi | mujuna |
| Monikon essiivi | mujuina | Translatiivi | mujuksi |
| Monikon translatiivi | mujuiksi | Monikon instruktiivi | mujuin |
| Abessiivi | mujutta | Monikon abessiivi | mujuitta |
| Monikon akkusatiivi | mujut |