Käännöksiä ei löytynyt valitulle kohdekielelle.
| Yksikön ensimmäisen persoonan indikatiivin preesens | maksullistan | Yksikön toisen persoonan indikatiivin preesens | maksullistat |
| Monikon ensimmäisen persoonan indikatiivin preesens | maksullistamme | Monikon toisen persoonan indikatiivin preesens | maksullistatte |
| Monikon kolmannen persoonan indikatiivin preesens | maksullistavat | Yksikön ensimmäisen persoonan indikatiivin imperfekti | maksullistin |
| Yksikön toisen persoonan indikatiivin imperfekti | maksullistit | Yksikön kolmannen persoonan indikatiivin imperfekti | maksullisti |
| Monikon ensimmäisen persoonan indikatiivin imperfekti | maksullistimme | Monikon toisen persoonan indikatiivin imperfekti | maksullistitte |
| Monikon kolmannen persoonan indikatiivin imperfekti | maksullistivat | Yksikön ensimmäisen persoonan konditionaalin preesens | maksullistaisin |
| Yksikön toisen persoonan konditionaalin preesens | maksullistaisit | Yksikön kolmannen persoonan konditionaalin preesens | maksullistaisi |
| Monikon ensimmäisen persoonan konditionaalin preesens | maksullistaisimme | Monikon toisen persoonan konditionaalin preesens | maksullistaisitte |
| Monikon kolmannen persoonan konditionaalin preesens | maksullistaisivat | Yksikön toisen persoonan imperatiivin preesens | maksullista |
| Yksikön kolmannen persoonan imperatiivin preesens | maksullistakoon | Monikon ensimmäisen persoonan imperatiivin preesens | maksullistakaamme |
| Monikon toisen persoonan imperatiivin preesens | maksullistakaa | Monikon kolmannen persoonan imperatiivin preesens | maksullistakoot |
| Yksikön ensimmäisen persoonan potentiaalin preesens | maksullistanen | Yksikön toisen persoonan potentiaalin preesens | maksullistanet |
| Yksikön kolmannen persoonan potentiaalin preesens | maksullistanee | Monikon ensimmäisen persoonan potentiaalin preesens | maksullistanemme |
| Monikon toisen persoonan potentiaalin preesens | maksullistanette | Monikon kolmannen persoonan potentiaalin preesens | maksullistanevat |